Renovació de l’Executiva de la Secció Sindical d’UGT


ugt-aacA dia 13 de febrer, i com a conseqüència de les recents eleccions sindicals, procedim a la renovació de la Comissió Executiva, en la que queden integrats tots els membres de Comitè escollits a les eleccions, juntament amb els delegats sindicals (LOLS).

Volem explicar-vos també que totes les delegades i delegats per UGT han decidit signar una carta de compromís amb els treballadors i la afiliació, en la que es comprometen a fer un ús correcte i ajustat dels seus recursos sindicals.

Som conscients que només amb una llista de noms no serem capaços de desenvolupar la nostra tasca, i us demanem el vostre suport i ajuda per fer la nostra tasca de representar-vos. Tota la representació d’UGT es vol posar a la vostra disposició per que continueu fent-nos arribar les vostres queixes, suggeriments, propostes, …

La Comissió Executiva queda composada per les següents companyes i companys, amb l’assignació de càrrecs que es detalla al quadre.

Nom Càrrec email Gerència
Juan A. Pérez Secretari General p.limacher@ugtabertis.com Delegat LOLS
Salvi Pi Secretari d’Organització i Comunicació salvi.pi@ugtabertis.com Delegat LOLS
Esteban García Secretari d’Atenció a l’Afiliat/da esteban.garcia@ugtabertis.com Delegat LOLS
Maria E. Pérez Coordinadora AP2 mariae.perez@ugtabertis.com Delegat LOLS
Ivan Ballester Secretari de Prevenció de Riscos Laborals ivan.ballester@ugtabertis.com invicat
Javier Solano Secretari Formació javier.solano@ugtabertis.com AP7 Sud
Esther Cintas Secretaria Igualtat esther.cintas@ugtabertis.com invicat
María Vidiella Secretaria d’Actes maria.vidiella@ugtabertis.com aucat
Rafel Riera Coordinador AP7 Nord rafel.riera@ugtabertis.com AP7 Nord
Marc Portet Coordinador invicat marc.portet@ugtabertis.com invicat
Jordi Vallvé Coordinador AP7 Sud jordi.vallve@ugtabertis.com AP7 Sud
Abel Gelabert Coordinador TPs abel.gelabert@ugtabertis.com AP7 Nord
Pere Carbonell Coordinador Mantenimient pere.carbonell@ugtabertis.com AP7 Nord
Xavier Trujillo Coordinador aucat xavier.trujillo@ugtabertis.com aucat